Sprzęt medyczny on-line

Szeroki wybór  -  Indywidualne zamówienia  -  Szybka realizacja

O nas

Firma AB TRANS jest firmą prywatną, która rozpoczęła swoją działalność na rynku w 2009r. Zajmujemy się sprzedażą i wynajmem sprzętu medycznego i szkoleniowego, przeznaczonego przede wszystkim dla potrzeb medycyny ratunkowej w tym nauki pierwszej pomocy i diagnostyki. Oferujemy sprzęt nowy jak i używany renomowanych firm specjalizujących się w powyższym zakresie między innymi takie jak Laerdal, Ambu, Physio Control, Zoll, Medtronic i inne.

Sprzęt sprowadzany jest w większości zagranicy, serwisowany w Polsce jak też realizujemy indywidualne zamówienia klientów. Ofertę naszej firmy przygotowaliśmy w taki sposób, aby każdy, nawet najbardziej wymagający Klient, znalazł produkt dobrej jakości odpowiadający jego oczekiwaniom oraz możliwościom finansowym. Sprzedaż prowadzona jest na terenie całego kraju jak tez zagranicy poprzez sklep internetowy, aukcje internetowe i sprzedaż bezpośrednią.

Specjalizujemy sie w sprzedaży fantomów szkoleniowych używanych podstawowych jak i zaawansowanych oraz różnego rodzaju trenażerów specjalistycznych.
Firma Nasza zajmuje się również:

Wynajem

wynajmem różnego rodzaju sprzętu medycznego na szkolenia, obstawy medyczne lub inne potrzeby klientów.

Edukacja

prowadzimy nauki, korepetycję z języka angielskiego medycznego ( słownictwo, konwersacje, badanie pacjenta itd. prowadzona zdalnie/ online)

Ubezpieczenia

zajmujemy się ubezpieczeniami majątkowymi ( komunikacja, nieruchomości) i zawodowymi ( ratowników medycznych i nie tylko) swoich klientów reprezentując największą firmę ubezpieczeniową w Polsce PZU S.A

Zaufanie klienta budujemy poprzez indywidualne podejście do jego potrzeb, szybkie i skuteczne działanie oraz profesjonalną jego obsługę. Atutem naszej firmy jest elastyczność finansowa skierowana do potrzeb klienta.
Gwarantujemy bezpieczeństwo transakcji poparte przejrzystymi procedurami zakupów.